KUP G FUEL HEALTH POTION!

G FUEL I BLIZZARD ENTERTAINMENT NAŁADUJ HORDY NIEUMARŁYCH WSPÓLNIE ZUPEŁNIE NOWYM SMAKEM, G FUEL HEALTH POTION!


NOWY JORK, 8 czerwca 2022 — Z okazji nowego MMO-ARPG firmy Blizzard Entertainment, Diablo® Immortal™, G FUEL – Oficjalny Napój Energetyczny Esports® – ogłosił dzisiaj, że jego zupełnie nowy smak, Health Potion, jest już dostępny w GFUEL .pl! Firma G FUEL stworzyła sześć nowych skrzyń kolekcjonerskich inspirowanych sześcioma głównymi klasami postaci Diablo Immortal, a także niezwykle limitowaną legendarną skrzynkę kolekcjonerską, która zawiera również kolekcjonerską edycję fiolki na miksturę zdrowia.

Walka z legionami potworów i nieumarłych to ciężka i niebezpieczna praca! Niezależnie od tego, czy Twoja przygoda poprowadzi Cię przez blefy Wortham, grobowce Ashwold Cemetery czy szczyty Mount Zavain, musisz uzupełnić swój pasek zdrowia! Zanim twoja drużyna wyruszy w podróż po świecie Sanktuarium, aby zapobiec zagrażającej światu katastrofie, odwiedź lokalny rynek (lub GFUEL.com) po jedno z zupełnie nowych pudełek kolekcjonerskich G FUEL Health Potion – zainspirowanych najnowszym darmowym programem Blizzard Entertainment. do gry mobilnej MMO ARPG, Diablo Immortal! Każde pudełko zawiera 40 porcji G FUEL Health Potion wraz z projektem pudełka i Shaker Cup odpowiadającym jednej z sześciu głównych klas postaci:

  • Barbarian 
  • Crusader 
  • Demon Hunter 
  • Monk 
  • Necromancer 
  • Wizard


Legendarne pudełko kolekcjonerskie – które zawiera wybrane przez fanów pudełko kolekcjonerskie oraz ekskluzywną fiolkę z miksturą zdrowia G FUEL – było dostępne dzień wcześniej w aplikacji mobilnej G FUEL, a limitowana edycja kolekcjonerska została całkowicie wyprzedana za mniej niż 30 minuty!
Dzięki tej cudownie słodkiej i pikantnej mieszance jagód, śliwki i winogron już nigdy nie będziesz musiał się martwić o wyczerpanie paska zdrowia! G FUEL Health Potion nie zawiera cukru i zawiera przeciwutleniacze z 18 różnych ekstraktów owocowych. Każda porcja ma tylko 15 kalorii i zawiera 140 mg kofeiny oraz zastrzeżone kompleksy energetyczne i poprawiające koncentrację.

„Kiedy podchodzimy do epickiej współpracy smakowej, takiej jak Diablo Immortal Health Potion, zawsze najpierw zadajemy sobie jedno pytanie: jak zrobić to wyjątkowe?” powiedział założyciel i dyrektor generalny G FUEL Cliff Morgan. „Współpracując ściśle z naszymi partnerami z Blizzard Entertainment, stworzyliśmy jedną z naszych największych premier, zawierającą sześć wyjątkowych skrzyń kolekcjonerskich i ekscytujący nowy smak, który wzmocni twoje zabijanie demonów!”

Wybierz jednego lub wszystkich swoich ulubionych poszukiwaczy przygód i daj ludziom znać, czy lubisz rzucać zaklęcia z daleka, czy też zbliżyć się do potworów, z którymi walczysz, wybierając Pudełko Kolekcjonerskie Mikstur Zdrowia G FUEL i Pojemnik Energetyczny, które są już dostępne w GFUEL.coml!


KUP G FUEL HEALTH POTION!https://gfuel.com/blogs/news/g-fuel-and-blizzard-entertainment-charge-the-undead-hordes-together-with-a-brand-new-flavor-g-fuel-health-potion