• FAQ

DO CZEGO WYKORZYSTYWANY JEST G FUEL?

G FUEL to bezcukrowa, wydajna alternatywa dla standardowych napojów energetycznych stworzona przez Gamma Labs.
Jako The Official Energy Drink of Esports®, G FUEL został opracowany z myślą o graczach i grach, aby pomóc zwiększyć energię, skupić wytrzymałość i czas reakcji.

Każda porcja proszku Energy Formula zawiera 140 mg kofeiny i jest wzmocniona aminokwasami, wypełniona przeciwutleniaczami i witaminami wzmocniona witaminami C + E + B12 + B6. Oprócz 40-porcjowych pojemników z formułą energetyczną, które zadebiutowały w 2012 r.

G FUEL rozszerzył swoją linię produktów o 473ml puszki z napojami energetycznymi, bezkofeinowe 30-porcjowe pojemniki z formułą nawilżającą i 500ml butelki gazowane.


CZY GFUEL NAPRAWDĘ DZIAŁA? I KTO GO UŻYWA?

Tak! G FUEL jest używany przez ludzi z różnych środowisk z całego świata. Zawodnicy UFC, sportowcy e-sportowi, kulturyści, deskorolkarze, gwiazdy YouTube, modele fitness, influencerzy w mediach społecznościowych, a nawet gracze NFL używają G FUEL. Więc dla kogo jest G FUEL? Różnorodność produktów, smaków, fajnych crossoverów i odmian bezkofeinowych sprawia, że G FUEL jest odpowiedni dla każdego!


JAK DŁUGO DZIAŁA G FUEL ENERGY? I JAK DŁUGO WYSTARCZY CI G-PALIWO?

Po spożyciu pełnej porcji G FUEL Energy Formula oczekiwane efekty pojawią się po około 10-15 minutach. Wzrost Energii i Koncentracji może trwać od 4 do 6 godzin! Najlepsze jest to, że... w przeciwieństwie do napoi energetycznych naładowanych cukrem, nie występuje sytuacja, gdy efekty G FUEL przeminą!


CZY G FUEL MOŻE PIĆ BEZPIECZNIE KAŻDY?

Produkty G FUEL są wytwarzane z naturalnych składników i są bezcukrowe, bezglutenowe i pełne przeciwutleniaczy i witamin z grupy B. Ale tak jak w przypadku każdego produktu zawierającego kofeinę, w przypadku G FUEL Energy kluczem jest umiar.

Jeśli nadal nie masz pewności, czy możesz pić G FUEL, zadzwoń do nas pod numer +48 508 31 88 41. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości!


ILE KOSZTUJE G FUEL?

Tuba G FUEL na 40 porcji kosztuje około 5,49zł za porcję, co czyni ją ogromną wartością w porównaniu z innymi napojami energetycznymi!


ILE PORCJI ZNAJDUJE SIĘ W JEDNYM PUDEŁKU LUB W JEDNEJ TUBIE?

Formuła napoju energetycznego G FUEL jest dostępna w pojemniku na 40 porcji (1 miarka = 1 porcja) lub w zestawch Starter Kit z 7 jednorazowymi saszetkami. Miarka w naszych tubach jest specjalnie zaprojektowa, aby idealnie pasowała do górnej części plastikowej butelki z wodą lub shakera. Każda miarka odpowiada około 1 łyżce stołowej proszku. A jeśli szukasz paliwa w podróży, nasze saszetki z pojedynczą porcją są dla Ciebie idealne!


JAK SMAKUJE G FUEL?

Każdy smak smakuje pysznie, słodko i niepowtarzalnie. A ponieważ każdy ma swój własny gust, mamy teraz dziesiątki smaków do wyboru. Więc możesz wybrać! Jest Hype Sauce, Snow Cone, Pink Drip, Clickbait, Sonic the Hedgehog's Peach Rings i wiele innych. Sprawdź wszystkie przepyszne smaki G FUEL.CZY FORMUŁA G FUEL ENERGY JEST PRE-WORKOUT?


Nie daj się zwieść tubom i proszkowi! Chociaż wielu sportowców szuka zastrzyku energii przed treningiem lub ważnym meczem, G FUEL Energy Formula nie jest preparatem przedtreningowym. Ciesz się nim za każdym razem, gdy potrzebujesz paliwa! Po prostu dodaj jedną miarkę do 500ml wody, potrząśnij nią i gotowe.


JAKIE SKŁADNIKI SĄ W G FUEL?

Każda 15-kaloryczna porcja Energy Formula w proszku zawiera 140 mg kofeiny i jest wzmocniona aminokwasami, wypełniona przeciwutleniaczami i witaminami wzmocniona witaminami C + E + B12 + B6. Zobacz etykietę składników G FUEL Energy Formula.

Każda 0-kaloryczna puszka G FUEL zawiera 300 mg kofeiny, zero cukru i zero kalorii, wraz z zastrzeżonymi kompleksami energetycznymi i poprawiającymi koncentrację.

Butelki G FUEL Hydration Formula i 500ml uncji Sparkling Hydration nie zawierają kalorii, cukru ani kofeiny. Linia G FUEL Hydration zawiera kombinację następujących kluczowych składników: poprawiającego koncentrację aminokwasu L-tyrozyny; witaminy C, E, B12 i B6; i elektrolity w celu promowania nawodnienia.


CZY G FUEL ZAWIERA KOFEINĘ?

Wszystkie smaki G FUEL Energy Formula zawierają kofeinę. Jednak nasze linie G FUEL Hydration Formula i G FUEL Sparkling Hydration nie zawierają kofeiny.  


ILE KOFEINY JEST W G FUEL?

W G FUEL jest mniej więcej tyle kofeiny, ile można znaleźć w dużej filiżance kawy (140 do 150 mg na porcję). Dla osób wrażliwych na kofeinę sprawdź naszą bezkofeinową formułę G FUEL Hydration i Sparkling Hydration.


ILE CUKRU JEST W G FUEL?

W przeciwieństwie do wielu słodkich napojów gazowanych i napojów energetycznych dostępnych na rynku, G FUEL zawiera całkowicie zero cukru. A to również oznacza ZERO krachu cukru.


ILE PALIWA G MOŻESZ MIEĆ W CIĄGU DNIA?

W przypadku naszych produktów w proszku Energy Formula traktuj G FUEL jak dużą filiżankę kawy, ponieważ ilość kofeiny jest bardzo podobna. Sugerujemy zacząć od jednej porcji dziennie, aby zobaczyć, jakie to uczucie, a następnie zwiększać ją w zależności od tego, ile energii potrzebujesz. W przypadku naszych produktów w puszkach 300 mg zalecamy nie przekraczać jednej porcji dziennie.


CZY TWOJE PRODUKTY SĄ ZAREJESTROWANE W GIS?

G FUEL Energy Drink Formula w proszku jest suplementem. Sa zatem zgłoszone i zarejestrowane w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (GIS). Możesz być spokojny, wiedząc, że G FUEL jest produkowany w zakładach posiadających certyfikat i jest w 100% zgodny z FDA i Polskim GIS. Obiekty te są kontrolowane przez amerykańską FDA.