• Dostawa

Zapewniamy Państwu szybki i bezpieczny transport dzięki realizacji wysyłek za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich.


Darmowy transport do paczkomatu już od 100zł

inpost.png


Nowoczesna usługa transportowa

Paczkomat działa przez całą dobę. Znajdziesz je przy supermarkecie, centrum handlowych i stacjach benzynowych

Błyskawiczna dostawa

Prawie 98% przesyłek dociera do Paczkomatu następnego dnia.


 pobrane-1-(1).jpg
0 zł - zmówienie od 100zł

11,99 zł - 
Paczkomaty InPost poniżej kwoty zamówienia 100zł


Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto. Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.pobrane.png
14,99 zł - 
Przesyłka kurierska InPost - przedpłata
19,99 zł - Przesyłka kurierska InPost - pobranie


pobrane-1-.png
19,99 zł - Przesyłka kurierska DPD - przedpłata
29,99 zł - Przesyłka kurierska DPD - za pobraniem

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.